| Skittles19 a întrebat:

Heii TPU. Funda si Vot (uri)
De curand am creat un Blog si as vrea sa imi spuneti ce ar mai trebui sa adaug ca sa fie mai interesant. Ceva mai multe poze sau altceva? Adica vreau sa zic in materie de design.

Blogul il puteti vizita facand click pe adresa urmatoare: http://dependenta-de-dropsuri.blogspot.com/
Va multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Fillaide a răspuns:

Ai putea sa pui un chenar cu ora, calendar sau cu horoscop(se poate transmite de la alt site). Poti pune si o melodie care sa porneasca automat cind cineva iti intra pe blog.Da, ai putea pune si mai multe poze.Mai poti adauga si diagrama care arata vizitele pe blog.
Eu prefer un blog mai simplu:
http://memories-of-teenager.blogspot.com/

3 răspunsuri:
| Skittles19 explică:

@37celsius
Nu exista foarte groaznic. happy

| 37celsius a răspuns:

In primul rand renunta la prescurtarile de messanger. Arata foarte groaznic. Poti sa pui mai multa culoare, sa nu fie ufndalul alb. Poti sa pui cate o tematica diferita odata la sa zicem o luna.
O groaza de chetii interesante poti sa faci. In loc sa te gandesti ce sa mai faci, intra si tu pe alte bloguri (ale prietenilor sau la nimeriala) si vezi ce iti place si ce lucruri ai schimba. Fa-l asa fel incat sa ti se para tie wow cand intri pe el.
PS: scrie la link dependenta de dropsuri, o tematica ar putea fi despre dropsuri, bomboane etc, poti sa faci tot fundalul plin de bomboane, de dulciuri delicioase dupa care sa salivezi

| Emma2804 a răspuns:

Hey! Saluthappy

Am aruncat o privire pe el, mi se pare putin cam sec, mai ales in partea dreapta.Ar trebui sa ai un continut mai bogat.Stiu eu, poate mai multe stiri(ceva noutati poti gasi pe rimel.ro),poze,link-uri,ceva care sa iasa in evidentahappy
Sper ca ti-am fost de folos!

Pupici!:*