| Melindutza a întrebat:

Pentru fanii fulmului sau cartile "Twilight" poate vizita blogul meu: http://melly-twilight.blogspot.com/. Nu ma pricep inca foarte bine la bloguri si mai trebuie sa adaug postari. dar sper sa va placa totusi catusi de putin
App: puteti lasa (ca raspuns pe TPU) o impresie sau ce ati mai vrea sa adaug pe blog. ofer funda :*

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Super blogul! Tine-o tot asa! Ai putea sa mai scrii si despre celelalte carti, de exemplu "Midnight Sun" sau "The siort Second Life Of Bree Tanner", despre vampirii nou nascuti sau despre cei jumatate om jumatate vampir, cum ar fi Renesmee. Succes!

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

E foarte fain mai ales videoclipul ala...

| DeiiaCherry01 a răspuns:

Super tare! Chiar daca nu sunt fana "Twilight", incepe sa-mi placa! Succes in continuare! :*

| Melindutza explică:

Mersii (la aman2) :*