| Biia_4696 a întrebat:

Heii TPU! HELP ME! Am 14 ani si de o luna fac modeling. Profesoara mi-a spus ca daca nu am peste 1.70 nu ma ia la prezentari. Eu am 1, 64 si as vreau sa ma inalt in 2-3 luni. Vreau sa ma apuc de voley si sa fac cateva exercitii de intindere. Credeti ca m-ar ajuta sa ma inalt 6 cm in 2 luni? Multumesc anticipat! Dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| DeeaUcideVisse a răspuns:

Iubitha hai sa iti spun cum fac eu: in fiecare zii de dimineata sar (ca la handball )timp de 5-15 minute (depinde cat rezisti ) iar eu te sfatuiesc sa te apuci si de voley sau de handball
eu in 2 luni am crescut vreo 6-7 centimetri.
sper ca am ajutat love struck

1 răspuns:
| Fllorentina a răspuns:

Daca @deeadeeutsa sare asa cred ca si eu voi face la fel :d vreau sa ma inaltz putin si nu stiu cum.:*