| aanndreea_4848 a întrebat:

Heii TPU!
hmm de ceva timp ma suna "cineva" cu numar ascuns (unknown) si problema este ca, cand raspund nu se audee absolutt nimiccc si daca il lasss se inchide la un interval de timp thinking chiar nu stiu ce se intampla si mi se paree. sau ma insell. ca suna exact atunci cand vr eu sa sun pe cineva sau atunci cand il am in mana. ciudatt. si inseamnaaa ca e vreo problema si e chestia ca mi-am si schimbat numarul de telefon. chiar nu stiu ce sa fac.
vi s-a intamplat si voua?
FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Ai incercat sa bagi cartela in alt telefon? daca nu intreaba la reteaua din care faci parte, poate au ei vreo explicatie