| Hollocause a întrebat:

Heii TPU.
Ieri am cunoscut un baiat dragut :33
Imi place de el, dar abia il cunosc.
Nu stiu prea multe despre el dar in fine... Vreau sa-i zic ca il plac dar varul` lui ma place pe mine si nu vreau sa fac o tampenie sa nu mai vorbeasca cu mine.
Baiatul este foarte de treaba :3

Cum pot sa ii zic ca il plac?:-s.
*Danormalcadaufunda*

3 răspunsuri:
| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Petrece-ti mai mult timp unul cu altul, cunoaste-l mai bine ca apoi sa poti sa iei o decizie happy

| τττ a răspuns:

Bună.
Nu i-o zice direct.Cunoaște-ți-vă,împrieteniți-vă mai bine și totul o să vină pe parcurs!
Pa, pa.

| Liiia7 a răspuns:

Pai, incearca sa fiti prieteni cateva zile( 2, 3) Apoi zii ce simti! :* Sper ca te-am ajutat!