| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU imi puteti spune cum poate fi muzica limbajul sufletului?

Răspuns Câştigător
| Corasonsalvaje a răspuns:

Oamenii asculta muzica care ii reprezinta.Adica fiecare persoana exprima prin muzica ceea ce simte ceea ce poarta in suflet, ceea ce ii place, exprima trairile sale si felul sau de a fi. Spre exemplu sunt persoane care asculta rock.Asta inseamna ca ele sunt foarte libertine, rebele, independente etc. Cele care asculta rapp se regasesc in acele versuri. poate asa li s-a intamplat sau asa sunt ei. Sper ca ai inteles ce am vrut sa spun.Te pup

1 răspuns:
| ionut1134 a răspuns:

Prin muzica iti poti exprima sentimentele mai liber...