| ZambestePitikaTeIubeste a întrebat:

Heii TPU am o intrebare pentru toti baieti cam ce va place voua la o fata cum ar trebui sa fie o fata pentru voi

Răspuns Câştigător
| SAmirbOSsss a răspuns:

Desteapta, cuminte harnica amuzanta sa te iubeasca si intelegatoare

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa fie nemteasca, marca MAN si sa aiba cabina curata, scaun comfortabil si pat bun de dormit.

| SAmirbOSsss a răspuns (pentru mgtow):

Ba cu raspunsu asta chatterbox

| mgtow a răspuns (pentru SAmirbOSsss):

Hai du-te si bronzeaza-te ca te-ai racorit destul cu aerul aconditionat.

| LeontinAndrei a răspuns:

Draguta, buna (sufleteste), amuzanta, sincera, fidela si sa ma iubeasca.

| SAmirbOSsss a răspuns:

Ba se refera la fete adevarate

| ALEXXSS a răspuns:

In primul rand frumoasa

| ZambestePitikaTeIubeste explică:

laughing faci misto de mine laughingrolling on the floor

| mgtow a răspuns (pentru ZambestePitikaTeIubeste):

Eu? Nu deloc - camionul va fi nevasta mea pentru ca muncind alaturi de ea imi vine profit numai mie.