| Hieer a întrebat:

Heii, TPU! talk to the hand

Mi-am reinstalat windows-ul de ceva timp, si nu stiu ce programe sa mai descarc. Unele dintre cele vechi le-am uitat.
Imi mai puteti spune ceva programe?

Multumesc si funda! :d

Răspuns Câştigător
| Stefysweet a răspuns:

Pai antivirusul e cel mai important (avira,avast etc.), ccleaner e un program bun pentrut pc, winrar daca ai nevoie, poweriso, browserul si pai sa spui de ce fel de programe ai nevoiehappy

| Hieer explică (pentru Stefysweet):

Tot felul' nu conteaza.puppy dog eyes

| Stefysweet a răspuns (pentru Hieer):

Pai unlocker, Wise Disk Cleaner, Ultra iso, utolent(inloc de l e r da nu ma lasa sa scriu cu r), KmPlayer