| Sadness12 a întrebat:

Heii TPU! Mie imi plac doi baieti... sa incep cu primul... Darius... mel chiar ma place, ne-am cunoscut acum 3 ani, sta destul de aproape de mine, si... sincer si mie a inceput sa-mi placa de el... Ne intalnim de foarte multe ori afara dar... suntem doar prieteni... al doilea... Este in clasa cu mine... m-a placut si in clasa a doua... acum ii place de o alta fata, tot o colega... dar il vad mereu in clasa, mereu face glume proaste, dar e dragut, a inceput sa imi placa de el de la ziua unui coleg... E ciudat lar la ziua colegului nostru era un babalon pe care scria I LOVE ANDREEA... nu stiu de cine imimi place cu adevarat... Cum imi dau seama? Dau Funda! happy

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

In locul tau l-as alege pe primul. Cu el va puteti plimba pe afara iar daca te place lucruriile vor merge mai usor.

| Lawliet14 a răspuns:

Iti sugerez sa-ti placa cel cu mai multe calitati.

| NoName0x0 a răspuns:

Compari starile si intensitatea acestora cand esti in prezenta fiecaruia in parte. Apoi, ii compari si pe ei ca persoane. Cu ce personalitate dintre cele doua ai vrea sa fi?