| eaesteperfecta a întrebat:

Heii; TPU pentru. mine e o urgenta daca am 4 in teza la matematica am nevoie de anul viitor 6 in teza sa trec? da sau nu

si daca am 4 in teze si note 5 5 8 trec pls rasp.am nevoie de anul viitor la teza 6

3 răspunsuri:
| lavynika a răspuns:

Treci.Nu conteaza nota in teza ca sa treci conteaza media.

| hSh3ad a răspuns:

Incearca sa iei un 10 in teza si treci sigur, sau un 9, sau 8 (Astea sunt notele de trecere la notele pe care le ai tu...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu notele 5, 5, 8 in oral si 4 in teza -> iese 5, 50 adica 6 happy de ce iti faci probleme? anul viitor poti avea si 5 si 4 media. Treci.