| AnonimaB100160 a întrebat:

Heii TPU. Peste 2 saptamani e ziua unei prietene(face 16 ani) si m-am gandit cu alte fete sa ii facem o surpriza. Ceva dragut dar in accelasi timp sa ramana o amintire frumoasa. Ne hotarasem sa ii cumparam un tort si sa mergem la ea si ceva gen : Wow! La multi ani, uite, surpriza, dar nu e atat de impresionant.
Va rog, help me! Dati-mi cateva idei.
Dau fundita pentru cel mai super raspuns

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Puteti sa o invitati undeva unde sa-i faceti o petrecere surpriza; nici ideea cu tortul nu este rea, dar poate este neplacut pentru cineva sa se trezeasca cu atatea persoane acasa.