| InnaHug a întrebat:

Heii TPU! Puteti sa-mi dati si mie idei de provocari? Dar nu cele pe care le gasesti imediat pe net, ca m-am plictisit deja sa le citesc de o mie de ori laughing Dau funda la cele mai bune >:

2 răspunsuri:
| eunico a răspuns:

Pai...
1. Daca esti undeva la o masa pori provoca pe cineva sa manance sare sau piper gol.
2. Daca e prea cald afara si prin apropiere se gaseste apa il/o poti provoca sa isi toarne o sticla de apa in pantaloni sau in geanta.
3.Sa strige in gura mare ca o iubeste pe X (dar sa nu fie persoana pe care chiar o place)
4.Sa faca lucruri traznite, de ex:sa se imbrace in batman sa iasa pe strada si sa cante un cantecel de copii mici
5. Daca sunteti la mare sa se ingroape pana la gat in nisip(si cat sta acolo il/o "machiati„ si faceti poze... sunt multe chestii, dar trebuie sa stai si sa te gandesti ce i-ar displacea cel mai mult persoanei provocate! Multa bafta la provocathappy

| tetosh a răspuns:

laughinglaughing