| adfg50 a întrebat:

Heii TPU, sunt lider la Avon si am primit de la Avon 2 cartonase cu un cod si scrie sa-l inregistrez pe www.avon.ro dar nu gasesc unde trebuie sa scriu codul. Ma puteti ajuta? Fundaa :**.

3 răspunsuri:
| Sonny1994 a răspuns:

Intreaba-ti liderul...are datoria de a te indruma.

| silviaavon a răspuns:

Draga mea, intra pe site-ul oficial, avon.ro si ai sa vezi ca sunt imagini care se succed. Cand ajungi la imaginea cu Cornel Ilie si apa de toaleta Avon Exploration, ai in dreapta jos Inscrie un cod. Dai clik acolo si te descurci cu siguranta! Viziteaza si site-ul nostru, www.e-reprezentantavon.ro Toate cele bune!