| Chuxiiiiiiiii a întrebat:

Heii TPU.happy Tocmai mi-am facut un id nou de mess, am trimis mass la toata lista puppy dog eyes m-au adaugat dar sunt la Address book si daca vreau sa ii adaug nu potsad.Ce sa fac?big grin

3 răspunsuri:
| StartingANewLife a răspuns:

Sterge-i de la address book si incearca sa-i bagi din nou, insa de data asta nu-i baga pe toti odata. mi s-a intamplat si mie. incearca sa bagi pe rand, cateva persoane, daca merge mai bagi cateva, daca nu te reloghezi si incerci din nou. e posibil ca la un moment dat sa se blocheze din nou si iar sa te trezesti cu prietenii in address book. asa ca mai asteapta cateva ore, poate o zi si incearca iar. ideea e sa-i bagi pe rand, cate 10, 15 (mai mult sau mai putin in functie de cum iti merge). inteleg ca ai incercat sa trimiti lista cu prieteni de pe vechiul id, dar asa mi s-a intamplat si mie, nu functioneaza cum trebuie.
incearca sa faci cum ti-am spus, o sa mearga. sper ca te-am ajutat! happy

| Remus13 a răspuns:

Astepti

| Dearness a răspuns:

Deci faci asa: deschizi address book, si apesi de mai multe ori pe id-uri(fiecare pe rand). Cand ti s-a deschis casuta aia, apesi pe add user. Dupa dai next, next si finish.hee heeSper ca te-am ajutat big grin