| a întrebat:

Heii TPU.
Va urma ziua celui mai bun prieten, de care sunt indragostita love struck si care se afla in București. Eu fiind in Constanța, nu voi putea fi alaturi de el de ziua lui, deoarece va fi tot acolo. Insa vreau sa ii trimit un cadou. Si m.am gândit eu ce m.am gândit, si pe langa felicitare si ceva care ne uneste, m.am gândit si la o carte, potrivită vârstei de 15 ani. ( va face 15 ani ). Este baiat, amuzant, indraznet, si as putea sa.l complimentez pana la infinit, dar vreau sa spun, ca am găsit azi o carte, care cred ca merge. Este ' Eu, haios? '. ' O poveste din generală ' de James Patterson. Mai sunt ca si volum 2 si 3 : ' Generatia nasoala ' si ' Salvati.ma '.
Ce părere aveți de cărți? Sunt bune? Este colectie de copii, nu am ales nimic prea matur. In special primul volum, ' Eu, haios? ', ce ziceti? Merge ca si cadou? love struck

2 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Mi se pare chiar super prima carte. Sigur o sa ii placa, mai ales daca de regula citeste carti.

| ριтιкaa a răspuns:

Buna! Eu cred ca tu il cunosti cel mai bine dintre noi si tu ar trebui sa stii ce l-ar interesa.Mie cel putin mi-ar placea sa primesc o carte, mi-ar face mare placere sa o citesc si cred ca este o ideea buna sa ii dai acea carte. Sper ca ti-am fost de ajutor te pup si ai grija de tine. Fundita? :-D