| alexia1908 a întrebat:

Hello! Auziti am avut un asazis mozol cu un coleg de clasa dintr.o provocare, iar aseara m.am gandit toata noaptea la asta si mi.am schimbat parerea despre acel baiat in bine, dar nu vreau sa imi placa de el. As putea face ceva pentru a evita sa.l plac?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Da, spune-i ca te asteptai la ceva mai de calitate din partea lui, alti colegi sunt mai capabili decat el.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea să pui mâna pe o carte. Să îţi pui puţin la punct gramatica.
Aşa, concentrându-te pe învăţătură nu vei mai avea timp să te gândeşti la băiatul căruia "I-AI DAT UN MOZOL DE L-AI SPART"

| Hakuouki a răspuns (pentru anonim_4396):

Un raspuns mai bun nu cred ca ii putea da cineva. Tare. happy Vot din partea mea.