| PustoaicacuochiiCaprui a întrebat:

Heii TPU. vreau si eu cele mai noi statusuri. 2012.

funda+vot!

1 răspuns:
| DeiuȘca a răspuns:

Ia`mă de mână şi să facem o plimbare; Să fii doar tu cu mine; Pân` la răsărit de soare; Fără preteni, fără bani, fără timiditate; Fără telefoane mobile si apeluri ratate love struck

Nimic nu-ti poate schimba mai mult parerea despre un prieten ca succesul. Al tau sau al lui.

Nu, nu, nu ti-am cerut nimic, daca nu ti-am cerut de ce mi-ai oferit? Un cadou nedorit nu-i primit cu placere... deci invata sa oferi doar cand ti se cere!

Că dacă tu ignori tot ce te-nconjoară, Asta nu înseamnă că o sa dispară

E doar o alta zi in care mi-am pierdut ideea, moralu e la pamant si Marijuana e cheia!

..Ca'm descoperit in mine ca iubirea pentru oricine vine din dragostea de sine!

In ce hal ne certam sincer, ai zice ca e arta, da cat de dulce ne-mpacam, parca ne-am mai dori o cearta! ♥

Preţul unui lucru, după care alergi prea mult:ori îşi pierde valoarea ori e de două ori mai scump. »

Si puteam la fel de mult sa fiu realista! Nu m-am gandit ca in mintea ta nu valorez mai mult decat o batista!

Clipele când ne furam săruturi, când ne dăruiam o îmbrăţişare, sunt încă în mintea mea, chiar dacă mă doare.