| Dixiclart a întrebat:

Heii TPU! :* Vreau si eu
statusuri gen : " Spui ca
e prea mica si nu iti
place, dar asa cum e ea,
ti-a furat inima "sau u nu o vrei acum. Ca ii mica mai incolo nu o sa te vrea ea... Help
me please

FUNDITA...ms

Răspuns Câştigător
| deeeeeeeeeeeeeeeeeeea a răspuns:

Nu vreau averi, vreau doar un baiat care sa ma sune sa-mi spuna: ai grija de tine iubita, te pup,noapte buna!
Funda?
Aş prefera să îngheţ de frig afară în braţele tale; decât să mă încălzesc în braţele altcuiva
Statusuri
Asta e iubirea: incepe cu niste "fluturi" in stomac,dupa iti cresc aripi, ajungi sa zbori in inaltul cerului cu persoana pe care o iubesti, dar vine furtuna (gelozie, posesivitate, minciuni, infidelitate) si parca deodata te ratacesti, ii scapi mana si nu-l mai regasesti si atunci aripile se usuca, cad si odata cu ele cadem si noi.
Statusuri
Nu permite relatiei sa se dezvolte prea repede inca de la inceput. Expresia: prea fierbinte ca sa nu se racesca este adevarata. Relatiile care se dezvolta prea rapid se consuma de obicei prea repede. Lasa relatia sa progreseze normal.
Statusuri
Faci parte din viata mea asa cum stelele fac parte din Univers
Statusuri
Cand nu spun nimic, de fapt vreau sa simti!

Statusuri
Noi? nu, mai bine "tu și eu"
Statusuri
Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!
Statusuri
Cel mai dureros sentiment este atunci cand iubesti pe cineva si aceea persoana nu isi da seama
Statusuri
Dragostea îi face pe oameni să se simtă egali.
Statusuri
Dragostea poate uneori sa fie magie. Dar magia poate fi uneori, doar o iluzie

Statusuri
Oamenii pot uita ce le-ai spus. Pot uita ce le-ai făcut. Dar nu vor uita niciodata ce i-ai făcut să se simtă
Statusuri
Mâna mea. O vezi? Acum uită-te şi la a ta. N-au nimic special, nu? Şi acum ia-mă de mână. Nu-i aşa că sunt cele mai frumoase mâini pe care le-ai văzut vreodată?
Statusuri
Sa iubesti inseamna sa accepti ceea ce a fost, ceea ce este, ceea ce va fi si ceea ce inca nu s-a intamplat
Statusuri
Când iubeşti pe cineva, merită să lupţi pentru el, indiferent ce şanse ai