| GREWup a întrebat:

° Heii TPU! :* Vreau si eu statusuri gen : " Spui ca e prea mica si nu iti place, dar asa cum e ea, ti-a furat inima "... Help me please happy Dau FUNDITAbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| GREWup explică:

Multumesc happy

| expertu07 a răspuns:

Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si nu ''sexy'', Iubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas, Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind, Care te saruta pe frunte, Care vrea sa te arate lumii chiar daca nu esti aranjatA, Caruia ii este indiferent daca pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit, Care in prezenta prietenilor te ia de mana, Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba, Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste si probabil k te va iubi mereu

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin

o raza de lumina, o urma de durere, un chip de inger suav distrus de-o grea durere:X:X:X:X

Te iubesc, am scris pe zapada, dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte, Te iubesc am scris pe plaja, dar un val obraznic, v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv, ESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA, pentru ca te iubesc, si o sa te iubesc cat voi exista

Hai sa ne inpartim lumea, luna mie, stelele tie, oceanul mie. Pamantul tie, dar mai bine totul tie si tu mie

Iubirea fara sarut
e un lucru neplacut
ca un clopot ce nu suna
ca o noapte fara luna

Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie, te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita

ingeras din cer picat,
ochii tai m-au fermecat,
dintr-o singura privire,
s-a nascut a mea iubire
vocea dezminte dar inima nu minte
TE IUBESC!

Dragostea este ca atunci cand stai pe cimentul moale: chiar daca pleci, urmele-ti raman acolo.

Sper ca tiau placut!:X

| GREWup explică (pentru expertu07):

Merci, dar vruiam alt fel de statusuri, din aceasta cauza am si dat un exemplu de status happy Oricum multumesc :*