| Diana8012001 a întrebat:

Heii` TPU!; x Am o intrebarethinking Cum se saruta? laughing scuzati kategoriaa...Chiar nu stiu... explicati. mi va rog:Xlaughing

Răspuns Câştigător
| SabsAbina a răspuns:

Sarutul nu are o teorie, nu este vreo regula pe care trebuie sa o aplici atunci cand sarutzi ci doar iti dai frau liber sentimentelor sh emotiilor, sarutul nu ai cum sa-l descri sau sa-l invetzi dupa nij criterii, daca ai iubit sh chiar simti ceva pentru el incearca cu el chestia asta sh o sa afli, doar practicand invetzi caci nimeni nu se naste invatat big grin. Sper ca te-am ajutat. fundita plz?

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Din păcate, nu cred că există cineva care îţi poate explica pas cu pas cum se sărută. Îţi înţeleg curiozitatea, însă trebuie să accepţi faptul că totul vine pe moment, şi că trebuie să ai răbdare pentru a cunoaşte senzaţia în sine.
Nu contează dacă nu îţi iese sau dacă te încurci. Important este să te laşi dusă de val, şi să nu cauţi explicaţii înainte. Sunt inutile.

| 愛日本 a răspuns:

Caută pe google!

| Cristianne a răspuns:

Alta care n-are ce face?