| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare big grin ...cum se saruta, ca nu prea stiu. Cum se face? big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| AnDreEuTtzA a răspuns:

Raspunsuri cam aiurea observ. mai putin al lui Aliceeata. Parerea mea este ca nu trebuie sa inveti dupa un site. sau mai stiu eu. de la prieteni si asa mai departe. Pur si simplu cand vezi ca persoana iubita tie. insinueaza ca vrea sa te sarute va apropiati unul de celalalt si lasi sa decurga totul de la sine. Bafta!

6 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Daca esti fata de dai dupa partener.
Daca esti baiat, bagi limba la fata-n gat pana o sufoci si lesina, asa ai sanse sa faci si sex cu ea.

| Aliceeata a răspuns:

Pai cand esti fata in fata cu persoana iubita si se intalnesc privirile voastre si mana lui atinge corpul tau usor si delicat crede-ma ca toate astea vin din tine si va fi un sarut bun doar daca il impartasesti cu persoana potrivita.Toti sarutam intr-un mod diferit dar placut pentru persoana iubitabig grin.

| Thooby17 a răspuns:

Cu talent tati :*. =]]

| Stanescu_Claudiu_1989 a răspuns:

O lingi pe frunte

| florynadyana a răspuns (pentru Stanescu_Claudiu_1989):

Gresit! ii bagi nasul in guritalaughing)