| BiBiii_2986 a întrebat:

Heii TPU :-x am un samsung S5230 si am shmesenger straight face si nu imi merge cand dau connect imi scrie disconnect`straight face si nu pot sa pun Internet (direct) la setari ca nu`mi merge straight face si nici Proxy`straight face. ce sa fac? sau un alt fel de apilcatie ca si shmesenger sa intru pe mess pe telefon thinking PleasEE puppy dog eyes FUNDA!:-x

Răspuns Câştigător
| Gmcc a răspuns:

Telefonul tau nu e compatibil cu shmessengerul care l-ai downloadat! Downloadeaza alt shmessenger tot dupa site-ul lor si incearca aceleasi setari! Daca nu revi cu alta intrebarewinking!