| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Urmeaza ziua prietenei mele si nu am idei de cadouri.As vrea sa-i cumpar ceva dar nu haine si cosmetice.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Cheby a răspuns:

1.Parfumul ei preferat
2.Un ursulet cu o felicitare + 1/3 trandafiri
3.Doar un buchet cu flori(insa unul frumos cu multe flori)
4. Ceva ce stii ca isi doreste mult (de ex. o placa de par, o bratara de argint, o pereche de cercei etc...)
5.Plimb-o undeva unde ii place/isi doreste
6. Daca ai ceva timp cu ea ai putea sa ii cumperi un corset frumos, de care desigur tu te-ai bucurabig grin
7.Un lantisor de argint cu un ursulet
8.Un ceas frumos daca ii plac...

1 răspuns:
| Roxrockangel a răspuns:

Pai depinde de gusturile ei in materie de moda ...de preferat ar fi sa ii cumperi un accesoriu sau fai u ceva dragut din inima si o declaratie mg la perfectiune