| Madutzza98 a întrebat:

Heii, va rog sa imi dati niste sfaturi... Vreau sa fac sfoara si spagatul dar nu reusesc nu stiu ce exercitii trebuie sa fac pentru a le putea face crying...Va rog ajutati-ma puppy dog eyes

Fundita :*

3 răspunsuri:
| Gabriela_Siminutza_1997 a răspuns:

SEmisfoara in fiecare zi cat de tare poti tu! baga mareeeee laughing)

| IlincaToma a răspuns:

Trebuie sa faci cat de des poti sfoara si spagatul,ai nevoie de cineva(un cunoscator, antrenor)sa te forteze putin cate putin, apasandu-te de de umeri! Este cam dureros, daca iti dorest asa mult, vei reusi. Poti incerca si singura dar trebuie sa te fortezi si sa suporti durerea!

| pisicutaanonima a răspuns:

Salut draguto! fa in fiecare zii semisfoara cat de tare poti sa simti ca te doar un pic muschii. pentru ca muschi trebuie sa se intida ca sa poti face sfoara fa asta in fiecare zii timp de o luna si vei avea rezultatul dorit sper ca te-am ajutat :*