| BibuYoana a întrebat:

Cum pot sa fac spagatul cat mai repede posibil?
Sfoara pot sa fac! Dar vreau sa fac spagatul, am auzit ca trebuie sa fac fandari dar nu reusesc!

4 răspunsuri:
| andyx11 a răspuns:

Lasate usor cu picioarele cracanate in jos

| andyx11 a răspuns:

Daca exersezi aha,o sa poti sa reusesti, si mie mi-a luat ceva timp, dar pana la urma am reusit, daca te dai batuta si nu ai incredere in tine, vei reusi.

| GirlonFire a răspuns:

Exerseaza mereu ..si ai sa poti dar mie mi se pare spagatul foarte usor straight face adica mai greu e sfoara. :d dupa parerea mea.

| MagAdelinaElena a răspuns:

Pai trebuie sa exersezi, altfel nu ai cum numai prin exersare, adica eu asa am reusit sa il fac, dar nu am mai lucrat si acum nu mai pot sa il fac asa de binetongue