| LaviniaL a întrebat:

Heii!
Va rog sa ma ajutati puppy dog eyes.

Vreau sa-mi fac cateva suvite cu nuantator... in cat timp se duce, unde se gasesti si cat costa?!

Si care sunt dezavantajele, dar avantajele?!

Răspuns Câştigător
| TCDoubleTrouble a răspuns:

Costa in jur de 10 lei noi, adica o suta de lei vechi..cam asa. M-am facut si eu cu nuantator acum cativa ani, cred ca tot cam asa este pretul. big grin nu tine foarte mult, dupa prima spalare deja se decoloreaza putin big grin cam doua saptamani tine culoare..cred ca depinde si de marca nuantatorului. eu am folosit de la Palette happy Avantajul este ca daca nu iti place cum a iesit poti sa scapi de culoare in aprox o saptamana daca te speli des pe cap. si nu arde parul, nu il deterioreaza.happy dezavantaje nu sunt, doar daca ai culoarea parului mai inchisa si vrei sa te faci cumva mai deschis. cel mai probabil nu o sa prinda happy sper ca te-am ajutat :*:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat sa iti spun ca il gasesti la magazinele de cosmetice sau in market`uri, la raionul cu vopsea de par, sampoane. se gaseste la pliculete.eu asa am vazut tongue te rog frumi de tot sa imi dai fundita :*