| Cartoş a întrebat:

As vrea sa imi fac suvite cu un nuantator care dureaza maxim 3 saptamani. Cel de la Wella ar fi bun?
P.S: Care sunt avantajele si dezavantajele nuantatorului? big grin

Răspuns Câştigător
| Alexutza25 a răspuns:

Avantaje sunt că cică nu îţi strică părul.
Dezavantaje sunt că se duce repede şi plus ca îţi rămâne pe haine, perne, pe orice.
Dar acum pentru şuviţe e ok!
Eu mă vopsesc cu vopsea permanentă de aproape 2 ani, deci e ok. Încă nu's chealălaughing Am un păr bogat şi sănătos.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuantatorul iti va ramane in par, chiar daca mai iese din intensitate dupa 10-15 spalari. Deci o sa se vada o diferenta la radacini cand va creste.