| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral? Eu am anumite principii si nu as face niciodata, plus ca mi se pare scarbos. Vreau pareri si din partea baietilor, dar si a fetelor happy

18 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu am aceiasi parere ca si tine

| Doηηa a răspuns:

Sexul oral mi se pare firesc între doi oameni care se iubesc.Nu văd de ce atâta reținere din partea unora.

| sweetys a răspuns:

Am aceeasi parere ca si tine SCARBOS. Atata timp cat ii impui niste limite partenerului de la inceput nu ar trebui sa-ti ceara asa ceva.

| Alcyon a răspuns:

De ce ar fi mai scarbos ca sarutul cu limba de ex? Presupun ca te saruti cu prietenul tau, nu? Daca se spala bine si respecta normele de igiena, nu-i nicio problema.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista nu sugi p8la doar ca tu nu iti dai seama inca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de cum ma simt. Am perioade cand mintea mea perversa se gandeste cum ar fi daca..., dar am si perioade in care sunt romantic si visez la iubirea aia draguta si nu pot concepe asa ceva. Pana la urma nu stiu ce imi rezerva viata, nu stiu cum va fi viata mea sexuala asa ca astept viata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt de acord de exemplu cu sexul oral. Atata timp cat este igienic si curat, nu vad nici o problema in a se intampla. Cu iubita mea aveam un obicei ca mereu cand se intampla, inainte faceam dus impreuna. Tinem foarte mult amandoi la igiena corporala.

Dar, in acelasi timp, am intalnit si fete care nu erau de acord cu asta. Nu am de ce sa le presez, si mai mult, le respect opinia. Nici nu as aduce vorba de asta in viitor, pentru ca stiu deja parerea ei.

Oricum, sexul oral este un gest intim si nu il poti face cu oricine. Iar atunci cand il faci, trebuie sa fie numai cu persoana pe care o iubesti si te iubeste. In rest nu sunt de acord cu asta.

O zi placuta!

| Hexiled a răspuns:

Am aceeasi parere ca si tine SCARBOS. Atata timp cat ii impui niste limite partenerului de la inceput nu ar trebui sa-ti ceara asa ceva Yac

| JucărieLEGO a răspuns:

Oricum sexul e in intregime murdar, desi in mare masura nu e apreciat ca fiind dezgustator, prea multi afirmand ca au trait viata cu adevarat abia la momente de genul asta si ca e numai placere.
Sa stii ca nu poate fi privit obiectiv pentru ca si asa nu e nimic logic sau rational in asta.

| 8imal a răspuns:

Tu ai pricipii, Eu am o varsta si varsta mea spune ca relatia daca e facuta publica nu mai e intima! Cati crezi ca VOR FI CINSTITI SA RECUNOASCA! Suntem pudici cand e vorba de noi si batjocoritori cand e vorba de altul, insa cand hormonii o iau razna si adrenalina e la maxim toti si toate rup la acest capitol caci romanul e tare la oral!

| DorinM a răspuns:

Sexul oral se face cand iubesti. Atunci cand iubesti nimic nu este scarbos, iar a darui placere fiintei care o iubesti este o adevarata bucurie. Uite mai multe despre sexul oral http://totul-despre-sex.com/......xului-oral

| OanaMada a răspuns:

Nu vad nimic scarbos in sexul oral! E ceva normal la 2 oameni care SE IUBESC si nu isi fac relatia sexuala publica, ramane strict in dormitor. Sexul oral e ceva firesc.Doar oamenii incuiati sunt de principiu ca e ceva scarbos, scuza-ma. doar imi spun parerea. Asta nu inseamna ca trebuie sa faci sex oral cu oricine. doar daca ai un partener de viata serios, iubitor, matur...

| Foxyyyy a răspuns (pentru OanaMada):

In sfarsit un raspuns pertinent.

| OanaMada a răspuns (pentru Foxyyyy):

Din cate vad. nu sunt multi de parere cu minelaughing na cine stie, s-a schimbat lumea...laughing

| Foxyyyy a răspuns (pentru OanaMada):

Pai majoritatea fac pe mironositele, ori sunt prea copile sau ''religioase''.

| OanaMada a răspuns (pentru Foxyyyy):

Cea mai are parte fac pe mironositele de fata cu lumea. si ele sunt satule de alata ''supt''.

| Foxyyyy a răspuns (pentru OanaMada):

Corect.

| Daniel_Alex_1994 a răspuns:

Incearca si vei vedea