| TAzOVsKY a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care se rad sub brat? Vreau sa stiu si pareri de ale baietilor si a fetelor? Dar cei care se epileaza in zona pubiana?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le plac sa se rada, dar risca sa le creasca mai mult par.

NOname
| NOname a răspuns:

Tine de igiena personala. Mi se pare absolut normal, logic, ca aceste doua zone sa fie rase/epilate, mai ales ca vine vara, si nu stiu cat de placut ar fi pentru baiat (si cei din jur) sa aiba o padure sub brat, cand afara sunt 40 de grade.

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Sunt ingrijiti pur si simplu.

| Азбука a răspuns:

Este normal si firesc sa fie asa, si igienic, fie ca este fata, ori baiat.

| RobertTmroo a răspuns:

E normal din toate punctele de vedere..., igiena, aspect si mai ales ca persoana respectiva se simte mult mai bine ingrijit, dacat cu par in acele parti ale corpului...
In ziua de azi ar trebui toti sa faca la fel si sa se respecte un picut, atat pe ei insisi cat si pe cei din jurul lorwinking.
Weekend fain sa ai!

| BroascaCuElice a răspuns:

E ok ba :]]

vrei sa ajungi sa iti calci pe parul de la sub brat?=]]

| Liviu_2320 a răspuns:

Sunt baieti normali? daca nu ne-am rade ce ne-am face? nu mai putem sa ne luam un maieu vara ca avem par la subrat si oricum de la transpiratie incepe sa miroasa urat deci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ft bine caa se rade la subrat daca are par mult, nu trebuie sa exagereze cu asta, insa in zona intima e ft important sa fie ras epilat pentru igiena

| Rux2000 a răspuns:

Igienic, n-aș suporta sa stau langa un bărbat care nu se epilează subraț sau la zona pubiana. Mi se pare lipsa de igiena și de îngrijire personală

| viky_2470 a răspuns:

Este
bine sa te r azi sub brat, ce tu nu te razi? este urat sa vezi pe cineva cu par sub brat