| Andraanda a întrebat:

Vreau sa intru la un liceuu. Ultima medie de intrare la el a fost de 7.23. Am vreo sansa sa intru daca eu am 7.27 :-s?

5 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

1.27? Nici sa stergi pantofi nu ai fi in stare. Sper totusi ca n-ai scris corect.

| Andraanda explică:

7.27 scuzee m-am grabiit sa scriuu laughing)))

| cristinna23 a răspuns:

Da,ai sanse. atunci cand ai medie mai mare decat cea de anul anterior poti intra.

| Skia a răspuns:

1.27 rolling on the floor ce sperietura cand am vazut rolling on the floor Da poti sa intrii! xD ai media mai mare. Funda te rog?

| StefaNnNNN99N a răspuns:

Salut. I-a un sfat! Uita-te pe brosura care ti-a dat-o diriginta!