| Amalia_Elena_1971 a întrebat:

maine merg sa completez optiunile pentru liceu insa mi-e asa de frica!
Anul trecut ultima medie la profilul la care vreau a fost 7.23, iar eu am 8.07 ( bineinteles ca voi pune mai multe profile din liceul respectiv, dar vreau la filo )
Si imi e atat de frica ca nu o sa intru idk, deci niste sfaturi ceva despre cum ma pot calma?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De ce sa-ti fie frica? Aproape sigur ca o sa intri acolo unde vrei, asa ca pune-l optiunea 1 si fii increzatoare.