| Andraanda a întrebat:

Heii sad.
Este un liceu la care vreau sa intru neaparat pentru ca imi place foarte mult
Are media 7.23 sad iar mi`e mi-a iesit 7.18 ar fi vreo sansa sa intru sad? Fiti seriosi va roog. sad

3 răspunsuri:
| DAC a răspuns:

Poate ca o sa intri daca rezultatele de anul acesta sunt mai slabe decat cele de anul trecut.
De exemplu, eu cand am dat, la anumite licee s-au intrat cu medii mai mici decat in alti ani, sau din contra, cu unele mai mari, asta tine doar de ierarhizarea pe judet.
Adica, exista posibilitatea sa intri, daca sunt mai slabe mediile, sau daca nu se prea opteaza pentru acest liceu.
Pune-o ca prima optiune, desi, eu cred ca sunt sanse foarte mari.
Bafta!

| CristinaAlexa22 a răspuns:

Buna! Exista sanse sa intri pentru ca aceea este cea mai mica medie cu care s-a intrat anul trecut. Anul acesta este posibil sa scada in functie de media persoanelor care vor sa intre la acel liceu, de numarul de locuri si de numarul de candidati... Sunt mai multi factori, dar DA, exista sanse, deci spera in continuare!
Mult succes!

| RanD0M a răspuns:

Da,dupa mine os intri sigur, repet dupa mine...