| Loorr a întrebat:

Vreau sa-mi fac cont pe tumblr. Descrieti-mi putin site-ul. Adica care e faza cu urmaritorii, etc. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Legend123 a răspuns:

Este un site pe care iti pui poze cu tine sau alte poze..strangi like-uri si urmaritori cam asta e scopu site-ului sa ai cati mai multi urmaritori si cat mai multe like-uri la poze thinking dupa parerea mea este o porcarie laughing dar e treaba ta daca vrei sa iti faci..bafta happy