| Khristinéé a întrebat:

Hey TPU...

Vreau si eu niste nume de filem horror frumoase...si daca ati putea langa sa mi-l si descrieti putin.

Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Anyela2 a răspuns:

Filmele cu jackie chan se pun? mie imi plac ca-s comice si...actiune.

| Cosmin1561 a răspuns:

Daca sa te caci pe tine de frica e frumos. In fine. Uite un film care m-a impresionat :

Freddy vs Jason. E un film in care este vorba despre doi actori "faimosi" in filmele horror. Jason este tipul acela cu masca de hockey care tine in mana ori o sabie, ori o drujba, iar Freddy este mortul care intra in visele oamenilor, avand niste gheare crescute intre monturi. Este un film foarte fain! Sper sa-ti placa!