| PrincesS_1335 a întrebat:

vreau si eu niste statusuri faine despre prietena mea falsa. dar nu vreau dinalea care se gasesc pe toate siteuri`le. funda+vot la cele mai multelove struck

Răspuns Câştigător
| AnnyXoxo a răspuns:

1. Stii speram ca prietenia noastra sa tina o vesnicie, dar acum vreau sa se termine cat mai repede!
2. Iti multumesc pentru tradarea ta, fiindca asa am devenit mai puternica.
3. Persoanele care iti spun ca nu au sa te minte niciodata, de fapt de mint chiar in acel moment.
4. Mereu vei fi ceea ce ai ales sa fi, adica o proasta!