| Cami112 a întrebat:

Heii ^^. Vreau si eu seriale gen Pretty little liars, The lying game, True blood. FUNDA puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Christina a răspuns:

Gossip girl
jurnalele vampirilor
house m.d
the oc
one tree hill
le poti vedea pe vplay
Have fun!

| Truxiie a răspuns:

Bun.Deci Pretty little liars l-am terminat si eu tot si astept in fiecare miercuri sa apara.The lying game la fel.True Blood il vedeam mai demult pe HBO.Asa ca si mie imi plac serialele de genul si iti recomand:The secret circle[E cu vraji si demoni si asalove struck.E superb], The vampires diaries[Cu vampiri, mi se pare cel mai tare serial] American Horror Story[De groaza] si Teen Wolf[E superrlove struck Cu varcolaci] Eu ma mai uit si la Csi.E foarte interesant.Sunt la sezonul 7. Sper sa iti placa.