| ItsMaxi a întrebat:

Heii happy love struck :X buna din nou TPU nu'mi vine sa cred ca pun intrebarea asta dar...laughing) na. sunt zodia rac :\ si as vrea a stiu cu ce zodie ma potrivesc cel mai bine mai ales daca ne gandim ca unii raci sunt foarte simpatici happy si sensibili sad mda ma numar si eu printre ei....imi place de un baiat taur, oare ma pot potrivi cu el?

Răspuns Câştigător
| efik33 a răspuns:

Poti intra aici sa vezi compatibilitatile zodiei rac cu celelalte zodii http://horoscop.ele.ro/Compatibilitate-in-dragoste-zodia-Rac_--a12845.html

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Clar, ce pot spune poate te va suparalaughing
dar cu cate fete rac am avut 'tangente' stiu un singur lucru si pot garanta, si baga mana in foc
Femeile rac, se potrivesc cu scorpioni(nu e o regula)
dar... apetitu sexual e foarte marelaughingla raci si la scorpioni, eu stiu ca sunt scorpion si am avut cateva femei rachappy
In sensu ca... fostele ziceau ca profit de ele, dar daca organsimul mi-o cere...
Femeia scorpion la fel are un apetit salbatic, ai grija cu cine te cuplezi laughingca il epuizezi, numai cineva facut din acelasi material ca tine poate rezistahappy

| Cosmin1I a răspuns:

Asa etongueesti + Scorpioni + Rac...dar recomand doar un rac ..Scorpionii si pestii au tendinta sa raneasca chiar si fara sa vor:p ...Rac+Rac este mult mai bine. P.S Dragostea nu tine cont neaparat de zodii asa ca mult noroc cu al tau taur.

| Liviu a răspuns (pentru Cosmin1I):

Mhmm,eu sunt scorpion, ranesc doar cand sunt ranit devil
Mi se pare normal happy adica.tu imi scoti 1 dinte, eu iti scot toti dintilaughing

| Addicted2Music a răspuns:

Racii se potrivesc cel mai bine cu balanta si varsator.

| Stefan9697 a răspuns:

Te potrivesti cu pesti si cu scorpion