| Roxanamihaela25 a întrebat:

Heii,ziua iubitului meu de sfânt va fi acum de moș Nicoale si i-am dat comanda de un set de la Avon si i-am luat si o sticla de vin dar totuși aș vrea sa ii iau si ceva dulce...si nu stiu ce...imi puteti da niste sfaturi?
P.s:are 25 de ani..mulțumesc

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi se pare mai mult decat suficient ce i-ai luat deja. Da daca tii neaparat cumpara-i si ceva ciocolata mare chestie laughing

| Mynameis93 a răspuns:

De ce nu încerci să-i faci tu o prăjitură? Va fi super bucuros, crede-mă. Xoxo