| Carlamonicaanghele a întrebat:

Heiii am bagat pe cineva sa nu-mi mai vada pozele de profil la facebook. intrebarea mea e cum dau sa le vada din nouU?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra la albumul de poze click pe ->Editeaza Albumul si apoi click pe sageata aceea in jos (vezi foto http://i.imgur.com/miNsU.jpg ) ->click pe ->Personalizat-> aici da click pe x in dreptul persoanei care vrei sa-ti vada pozele.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acolo de unde ai dat..presupun ca ai si tu timeline.Dai la fotografii,alege albumul,sus in dreapta, e o rotita, dai click, dai personalizat, si jos da "x"la persoana care i-ai dat sa nu vada albumu/pozele. sper ca asa e.laughingnu stiu daca la asta te referai!?