| sheSaid a întrebat:

Heiiibatting eyelashes am si eu o intrebare.am auzit ca existe pierce pentru buric cu magnet! as vrea sa stiu unde as putea sa gasesc...sau cel mai bine poate pe un site.ceva.am cautat la cateva magazine unde am gasit insa nu cu magnet. iar sa-mi fac gaura nu vreauhappy.

1 răspuns:
| LadyNaty a răspuns:

Mda.Dar magnetul ala nu e asa puternic incat sa tina.Insa cauta in mall.La un magazin special de pierce-uri si stiu ca acolo mai au lentile de contact.Tot felul.Si apropo eu zic sa nu iti dau gaura totusi. Dupa o sa stai cu gaura aia la 50 de ani? Mai gandeste-te:p! Si nu e atat de puternic magnetul, deci il poti pierde oricand.