| andreeakb a întrebat:

Buna vreau sa stiu si eu cat ar costa sa-mi dau gaura in buric laughing ca pe net nu gasesc... funda:*!

2 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Păi în jur de 100 de lei. Dar depinde unde îţi pui pirce-ul, fiind că în unele locuri tr să cumperi de acolo cercelul. Şi să ştii că de la 20 de lei poate să ajungă la 80.
Baftă!

| SimonaL a răspuns:

Pai de obicei trebuie sa cumperi cercelu de acolo. de unde iti pui pirce-ul. de obicei ti-l ataseaza gratis. daca cumperi cercelu big grin hmm si acum in functie de cercel. pot incepe de la 40 de lei pana la...laughing) depinde cate diamantelaughing) ma-ntelegi tu!