| Youknowimright a întrebat:

Heiii^^. Am si eu o problemalaughing, am editat niste poze in photoshop cs3 si nu stiu cum sa le fac sa fie in format jpeg. vreo idee?batting eyelashes...pas cu pas va rooogpuppy dog eyes. Dau funda[chatterbox], multuuuuuu:*

Răspuns Câştigător
| TorenT a răspuns:

File-Save as, si acolo unde-i ai file type alegi din coloana aia in loc de PSD( Photoshop document) Jpeg

1 răspuns:
| lilboutique a răspuns:

Nu prea pot sa iti spun pas cu pas pentru ca nu am programul, dar incearca asta: cand ai terminat de editat poza dai la "File" si alege "Save as" si acolo unde trebuie sa dai un nume pozei ar trebui sa iti apara sa alegi si formatul fisierului: alege JPG si gata!