| Pooc a întrebat:

Heiii. Am vazut pe youtube cum se pun piercinguri-le false in limba. Deci trebuie sa ai un piercing si un super gluewinking. Dupa iti lipesti bine bilutele! As vrea sa-mi pun [ pentru ca parintii nu ma lasa cu din ala adevarat ], dar am o intrebare : dupa voi rezista cam jumate de zi si cand mananc? [ ca noaptea il dau jos ]. Ce parere aveti? Ar rezista? >:

1 răspuns:
| Dana211 a răspuns:

Parerea mea e ca nici nu se va prinde pentru ca superglue in contact cu saliva care e apoasa nu actioneaza. In plus de asta e o substanta toxica pe care inevitabil o vei inghiti si poate sa iti dauneze foarte tare