| ThePayback a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii cu piercing in limba?

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Dragut,copilasi eu's barbat 120% mai mult ca cei care va credeti barbati ca nu aveti piercinguri.Care e problema cu piercingurile? E vreo problema daca un barbat are piercing? Urechi, limba, nas, zona genitala si asa mai departe.Ia sa imi spuna si mie vreun pustan de 14 - 18 ani ca sunt gay ca am cercel in limba, sau ca sunt tarfa masculina, sa vedem are curaj? Pe internet toti copilasi care au intrat la 'menopauza' (pubertate a se citi) Se cred 'cul' si smecheri.Insa daca dati peste unu sa va bage mana in gat, sa va ridice putin in 'aer' sa numai atingeti cu picioarele pamantul, imediat va inmuiati mai rau ca femeile.Patetic,cum sa judeci un barbat dupa piercinguri? Eu sunt barbat,port piercinguri si nu mie jena/frica sa o recunosc.Iar maimutoi care zic ca is gay, sau tarfa masculina, trimiteti'mi cateva rude femele din neamurile voastre, sa va arat contrariul. Numai bine, (vorba lu base, fostul conducator "Sa traiti bine " )

| positivity a răspuns:

Fiecare persoană cu ceea ce îi place.
Nu pot comenta gusturile unei persoane, nu pot avea o anumită părere.

| AtateaConditii a răspuns:

Lipsa de ocupatie, ideal in viata: impresionarea partenerului prin decor artificial.

| sappy a răspuns:

La baiat mi se pare de prost gust dar la o fata este util in anumite imprejurari(prietenii stiu de ce)!

| kar1GaNNN a răspuns:

Sunt niste cocalari happy

| OnuOnulică a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Cocalari sunt aia care asculta manele.
#ThePayback : Parerea mea e ca sunt oameni neintelesi. In general am o parere buna.

| ThePayback explică (pentru kar1GaNNN):

Cocalarii au cercei in urechi. Just saiyn... PS : nu toti cei care au cercei in urechi sunt cocalari.

| kar1GaNNN a răspuns (pentru OnuOnulică):

Si ce vrei sa zic ica copii astia facuti degeaba cu piercing in limba sunt smecheri?
Vai vai vai rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Am zis eu cumva ca sunt smecheri? straight face
Sunt la fel ca si noi tot oameni.
Unii au motive intemeiate pentru care fac asta.

| MskDesign a răspuns:

Am rasfoit raspunsurile si cred ca multi dintre voi au o mentalitate ritardata, fara sa supar pe nimeni.Pentru cei cu piercing, indiferent ca vorbim de femei sau barbati, poate fi un mod de exprimare si un stil de viata.Problema a multora dintre noi este aceea ca nu stim sa ii acceptam asa cum sunt.Mie imi plac tatuajele si am facut tatuaje in trecutul meu.Era un stil de viata pentru mine, un stil de viata care pe mine ma fascinat si pe care l-am adoptat. Dictatura si comunismul au cazut in 1989 si cred ca ar trebui sa reveniti un pic la realitate.

| Deaad a răspuns:

Niste curve masculine.