| ToxiC_7533 a întrebat:

Heiii as avea nev de un sfat sad de acum vreo 2 luni am inceput sa fiu putzyn cam... emo sa zic asa straight face si... dintr-un simplu accident pentru care am fost foarte suparata m-am taiat pe mana. Si cea mai najpa faza a fost ca a vazt dira mea straight face Acum vrea so sune si pe mama straight face am asa tentatzyy sa incep sa ma apuk de droguri si devin tot mai confuza in legatura cu viata mea straight face datzymi va ruog niste sfaturi. ce ar fi bine sa fac sa mai kontinui sau cum sa ma opresc? sadsad

Răspuns Câştigător
| RockLover94 a răspuns:

Sa te opresti.Nu te ajuta cu nimic...Nici drogurile nici acest stil emo.Incearca sa te gandesti ca ti-a fost bine asa cum a fost pana acum viata ta, deci merita sa nu o schimbi...Mai ales in rauhappy

4 răspunsuri:
| PurePoison a răspuns:

Ai ceva la creier

| LdyD a răspuns:

Clar sa te opresti!
Nu are rOst. iti zic eu.

Cred ca ar trebui sa-ti faci un prieten. (iubit).
Sa te indragostesti.
Si sa iti faci prieteni noi. sa iesi in oras. si sa uiti de lucrurile care te demOralizeaza.
Si eu am avut o perioada cand eram ca tine. si am facut ceea ce ti-am zis si am reusit sa trec peste :*
Daca vrei cu adevarat vei reusii :*
P. S : Bafta :*

| FaraNumeNuoah a răspuns:

Crede'ma ally iti zic din tot sufletu' meu, suare opreste'te!

nu merita, ma ai p mine!

si oricum, sa nu te apuci de droguri!
[primul' lucru pe care il gasesc ti'l arunc in cap daca incepi!]

si nu merita pentru nime' sa te tai p vene, suaresad!

t pup frumos mea, si gata...nu mai fii supi.

oricum sti cum zic mereu:

nu merita nimeni sa te faca sa plangi, iar cine merita nu te va face niciodata sa plangi.
[in cazul tau sa te tai, si sa te droghezi]

| FaraNumeNuoah a răspuns:

Aaa sh aprpo stiu ca aia nu e ca si aia d pe internet, asa zic eu!
si nu!, nu imi pasastraight face[stie el cine a trm mesajlaughingrolling on the floor]