| supermenka a întrebat:

Va rog putina atentie si cit mai multe sfaturi posibile.
De la o vreme sunt geoasa pe toti,mai ales sa vad vreun baiat cu care ma impac bine vorbind cu o fata.Sunt confuza,deja nu mai stiu ce e cu mine cind vad ca un baiat vorbetste cu o fata incep a il indragi si tot geloasa sint din ce in ce mai mult si asta e doar pe citeva zile apoi iarasi uit de el si apoi iarasi se repeta poveste.Cea mai mare problema e ca asa se intimpla la fiecare baiat cu care vorbesc eu sau ne impacam bine.Nu mai stiu ce se petrece cu mine sa-mi spuna cineva ca sunt pe o faza as crede pentru ca sunt chiar asa cind devin geloasa. Repede ma inervez, pling si ma supar de la nimica toata si fetele de la mine din clasa au prieten dar eu nu am si multi imi propun intinire dar eu mereu refuz fara a ma gindi din ce cauzza refuz mai ales daca simt ceva pentru acea persoana.

5 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Trebuie sa consulti un pshiolog pentru ca ai putea avea probleme ...nu este nimic de ingrijorat dar trebuie sa vorbesti cu cinev adespre asta.

| supermenka explică (pentru ChrissD):

Parca imi este frica de ceva, parca ceva ma incurca sa vorbesc cu un psiholog sau cu o persoana mai matura de exemplu mama

| ChrissD a răspuns (pentru supermenka):

Mama ta este cea mai in masura sa te ajute stai linistita si gandeste-te la ceva bun cand ii spui. Multa bafta si sper sa treci peste aceste probleme.

| supermenka explică (pentru ChrissD):

Problema e ca mama e peste hotare.

| ChrissD a răspuns (pentru supermenka):

Imi pare foarte rau ..nu ai niciun prieten cu care sa vorbești?