| AleLoves a întrebat:

Heiii as vrea niste statusuri despre prietenie falsa adica despre o prietenie de mult timp care s-a destramat din cauza figurilor ei si din cauza falsitati ei! Si mai vreau statusurii despre o pritenie nu de mult timp:* Sper ca ati inteles am nevoie rapiddd!

1 răspuns:
| JJ16 a răspuns:

"Regret ca mi-am timpul cu tine. Intr-adevar, am fost prea oarba sa observ ca singura fitoasa de aici esti tu. Nu imi vine sa cred ca dupa atat de mult timp de prietenie sunt nevoita sa dau cu piciorul si sa invat sa am incredere in persoanele potrivite din cauza figurilor tale. Te pup. Hahahaha, glumeam."