| anonim_4396 a întrebat:

Heiii.As vrea sa aflu si eu,Sunt la profil tehnic si as vrea sa ma mut la turism ce trebuie sa fac si cu notele cum se procedeaza, vreau cat mai multe informatii va rog frumos.Si la turism ies cu vreo diploma de specialitate?

2 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Da iesi cu diploma depinde de profil. trebuie sa dai ceva diferente si cam atat nimic in afara de foaia de transfer si acele diferente.

| DiazAndreea a răspuns:

Iti da diploma precum ca ai terminat liceul cu profil turism, ceea ce e mut mai cautat decat thnicul. se vor da diferente la obiectele care tu nu leai facut pana acum