| Pauliici a întrebat:

Heiii,as vrea si eu niste notite pentru facebook...despre...orice!
Nu-mi ziceti sa le fac singura,ca nu-mi iese, am facut vreo 10 si toate fetele m-au intrebat ce inseamna laughing. Deci,nici pe mine nu ma ajuta,daca postati chestii de genu' : "fa-ti singura"/"trebuie sa mai incerci", etc.winking nici pe voi.Cu nimic. happy Asa ca, astept notite...happy
Dau fundita la cele mai multe si mai frumoasee! big hug Multumesc! :* [P.S.: Scuzati categoriabatting eyelashes]

1 răspuns:
| TheLittleBadGirl a răspuns:

Scrie in bara de cautare " Statusuri; x" cele mai multe si apreciate notite, e pagina mea preferata, mereu ma uit pe ele laughing.

Pups:*