| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.De ce tot mai des la categoria D/S sau Adolescenti intalnesc chestii de genu':"Scuzati categoria dar e cea mai populara"? Deci m-am saturat.Invatati-va odata sa va postati intrebarile la categoria corespunzatoare pentru ca de asta sunt facute categorii. O sa primiti un raspuns si acolo.Eu de exemplu cand vad asa ceva nici nu raspund si sunt sigura ca cei care sunt de acord cu mine fac tot la fel.Cum sa raspunzi cand vezi asa ceva?
Astept parerile tuturor, chiar si a celor care nu sunt de acord cu mine.

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Ai dreptate,îşi imaginează că,postând acolo,vor primi mai multe răspunsuri and stuff. Însă,cum ai spus şi tu,din ce în ce mai mulţi evită întrebările de genul. Totuşi, o întrebare poate primi multe sfaturi şi păreri ale celorlalţi, indiferent de categoria la care a fost postată.
Baftă şi numai bine!

1 răspuns:
| Aditzu a răspuns:

Pe mine nu ma deranjeaza tongue. tot incerc sa raspund, + ca mi se pare mai easy sa nu mai caut in toate categoriile big grintongue.